BILE NEXT REUNION??????

REUNION KE-2 : GAMBANG 13& 14 APRIL 2013

Wednesday, 7 January 2009

Terjejak Kengkawan Yang nak dijejak - Versi Diploma

Hari ni gua sambung sket tulis blog. Tah hape mimpi diorang nih, ujan takde, ribut takder tetiba budak2 se dungung dulu emel beremel la plak. Cam takpcaya. Punya la susah mau cari sorang2 punya emel address. Last2 diorang lak datang menyerah nyerah(klu pompuan okey gak). Kat sini gua paste kan add diorang....tak taulaa dah broken link ke atau masih active. Rasa2 klu ader yg dah tukaq emel lain tu update laa yer.

  • Ilan : zarilan.zakaria@cimb.com
  • Saleh sukun : melbourne_jb@hotmail.com
  • Dino : zainuddinmohdwarip@hsbc.com.my
  • Ujang : nazry.razali@innobiologics.com
  • Chun lee : shamsudin.mat.rifin@simedarby.com
  • UU : uzainihasyidan@prupartner.com.my
  • Yeop : suhaimi_nasro@rhbbank.com.my
  • Fadli : emasbio@yahoo.com
  • Pak Din KK@(ketua kampung): khair_din@yahoo.com
  • Pitung : lavuz@yahoo.com; rezzerari@hotmail.com
  • Nuor perak :manuar74@yahoo.com
  • Mat embong :matmbung@yahoo.com
  • Moktar :moct_77@yahoo.com.my
  • Epon :saifunnizam_baharuddin@yahoo.com
  • Taiko :amram@epicgroup.com.my
  • Tuyik :sahrilnizam.ahmad@eonbank.com.my; shah1177@yahoo.com
  • shamsul azuan pakarrazi - Angah : adatu76@yahoo.com.my
  • Shahrul Nizam Bin Abdul Azis - Arul : snizam@kurnia.com
  • Ajam@Shahrul Azam Abd Aziz: azam@kic.com.my; azam_aziz@yahoo.com
  • Abah : abasons@yahoo.com
  • Apai @ Sahrul Nizam Bin Mohd Salleh : Nizamms@proton.com ,sahrulnizam_mohdsalleh@yahoo.com
  • Lazim :lazim@jsh.kpjhealth.com.my
  • UWeil : wanwa@streamyx.com; hazwan303@gmail.com
  • Giant : syahrull@aeu.edu.my
  • Suhardi : suhardi@ummc.edu.my
  • Mona : monaliza@anm.gov.my ; monaliza_77@yahoo.com
  • Sazali : m.sazali_7771@yahoo.com.my;
  • Mat Nazil : Ajil98@yahoo.com
  • Syed kerol : skmazizah@yahoo.com
  • sh. salwa : danish5242@yahoo.com.my; salwa.ahmad@moe.gov.my
  • sy. imran : imran_9306@yahoo.com.my
  • en. satan a.k.a aidil : aydelkoboi@gmail.com
  • Noor Azlin Kasim : elynn_kas@yahoo.com
  • Mazlina Azhar : mia1048@yahoo.com
  • Enal : zainal_shima@yahoo.com.my 019 2454434
  • Nor Aziera : arieza112@yahoo.com
  • Azrul syahrin aksan : atoy57@yahoo.com / atoy5757@hotmail.com
  • Hilmi Rosni : hilmi_rosni@yahoo.com
  • Norimah : norimah@tpm.com.my
  • Aziyan -ziyang : aziyan@mot.gov.my
  • intansalwa : intansalwa@gmail.com dan salwa@ukm.my
  • Ina penang : tasnimnmama@yahoo.com
  • Jimmy : Jimmyazimin@gmail.com
  • wan zalina : mcna77@yahoo.com
  • Yusnee : yusnee@acm-isuzu.com.my
  • azliza hamid(khoja) : azliza_hamid@yahoo.com; khoja76@yahoo.com
  • Arnydah bt. Abd. Aziz : arnydah@anm.gov.my; arnydahaziz@yahoo.com
  • Rosaliza Adnan : sindora7877@yahoo.com
  • Mazrita Mohammad : ritzmieva02@yahoo.com.my
  • Zarifah Mohamad : zarifah_mohd@yahoo.com
  • Normala Sahri : normalasahri@yahoo.com
  • Azina Yaakob : azina_y@yahoo.com
  • Harollina : ina_cj06@yahoo.com
  • Ahmad Nizam Adam : visi2530@yahoo.com
  • Kak Bada : nurbadariah2141@yahoo.com.my
  • Zura : nurazura.zakaria@cimb.com
  • Rita Zahrah : rita_zahrah@yahoo.com
  • marlina : marlien_jais@yahoo.com
  • Yusry Jusoh : yusryvioshitam@yahoo.com
  • Wan nor kasmaliza : kasmaliza@ipkt.edu.my
  • norhidayah aka dida : uzahidayah@yahoo.com
  • Nabilah zainal : isna21@yahoo.com
  • hamdi khalib aka pak amid : hamdi@rurallink.gov.my
  • masri mahmood : b211804@yahoo.com
  • Nik : accreceivable@hicomtecksee.com.my
  • Saiful Bahri aka Adeq : dome_sitar@yahoo.com.sg
  • sudirman aka dimei : diemei77@yahoo.com
  • Rohana Abd. Ghani : a.hana_77@yahoo.com
  • Zulie : raziqhaikal@yahoo.com.my
  • Simpson@Hazri :hazri_hamilluddin77@yahoo.com
  • Syed Nadzuan aka syed silat : grahagold@gmail.com
  • khir akyariff : khir2000@yahoo.com

Gua akan updatekan lagi ader lagi? Klu brani antarlaa....

5 comments:

Aufa said...

Alo jang..... main volley lagi ke
syaihan main kat kuantan ni...
aku dah retired

ReforMan said...

Bro. Gua punya email : hazwan303@gmail.com dan facebook name : Mohd Hazwan
Plez update bro
Thanx/Regard/Weil

atok said...

Oret weil...gua update lu...tq.

abdul halim said...
This comment has been removed by a blog administrator.
khoja said...

salam...

ni email fairuz (siti fairuz ramli)

fiverose_77@yahoo.com